Klub jeździecki BIKStadnina
    .Mapa serwisu.
Egzamin na odznaki jeździeckie - 27.10.2018
     Wszystko zaczęło się latem roku 1999, kiedy to Jerzy Marcin Maliszewski wraz z czwórką wnuków miał po raz pierwszy kontakt z końmi sportowymi w stadninie w Reszkowcach. Po kilku dniach zakupił pięć koni (jednego sobie i cztery wnukom). Były to: Albona, Koronka, Mocarz, Meron i BIK. Najstarszym z nich był 2-letni BIK. Właśnie od jego imienia pochodzi nazwa stadniny i klubu.

    W niecały rok od tego zakupu powstała dość przyzwoita stajnia w miejscowości GIENIUSZE. Szybko wzrosła ilość koni. Przybył ulubiony koń właściciela Pozew, wyścigowe folblutki Tina i Disna, piękny arabek Melik El Nil (król Nilu), półachałtekińska Oliwka ... Powstała gromadka, która w chwili obecnej liczy 23 grzywy.
   
    W stadninie prowadzimy hodowlę opartą o 3 własne ogiery i 8 klaczy.
   
     W ramach usług dysponujemy miejscami na pensjonat. Posiadamy 20 boksów w nowoczesnej stajni, parkury, ujeżdżalnie otwarte oraz nowoczesną krytą ujeżdżalnię i piękne tereny rekreacyjne.

Zapraszamy wszystkich chętnych do korzystania z usług stadniny oraz klubu jeździeckiego.

Od dnia 9 lipca 2007r. posiadamy Certyfikat Polskiego Związku  Jeżdzieckiego kategorii II .                                                      
                               
Klub jeździecki BIK Gieniusze Stadnina Szkółka Agroturystyka Rajdy Konie sportowe Rekreacja Klub jeździecki BIK Gieniusze Stadnina Szkółka Agroturystyka Rajdy Konie sportowe Rekreacja Klub jeździecki BIK Gieniusze Stadnina Szkółka Agroturystyka Rajdy Konie sportowe Rekreacja

Projekt i wykonanie : Klub jeździecki BIK

Klub jeździecki BIK Gieniusze Stadnina Szkółka Agroturystyka Rajdy Konie sportowe Rekreacja